Co to jest MSPA?

  • Czym zajmuje się MSPA
  • MSPA dla Shopperów
  • Certyfikaty MSPA
  • System MSPA
  • MSPA dla firm

Stowarzyszenie Dostawców Tajemniczych Zakupów (Mystery Shopping Providers Association)

Stowarzyszenie MSPA (Mystery Shopping Providers Association) jest jednym z największych dostawców usług Mystery Shopping na świecie.

MSPA znajduje się w Ameryce Północnej, Azji, Europie i Ameryce Południowej, stanowiąc jeden z największych zasobów dla firm i kupujących w branży.

Czym zajmuje się MSPA

MSPA reprezentuje ponad 150 firm członkowskich na całym świecie, co oznacza, że współpracuje z firmami obsługującymi tajemniczych klientów, prywatnymi firmami poszukującymi tajemniczych klientów, prywatnymi detektywami, którzy oferują usługi tajemniczych zakupów oraz firmami zajmującymi się badaniami rynku, a wszystko to w celu poprawy poziomu usług dla przedsiębiorstw.

MSPA jest uważana za jedno z najlepszych miejsc zarówno dla kupujących, jak i firm zainteresowanych anonimowymi zakupami.

Za pośrednictwem MSPA firmy mogą znaleźć kupujących, przeszkolić kupujących i zlecić analizę zadań zakupowych specjalistom ds. badań rynku. Krótko mówiąc, jest to forum, na którym zarówno firmy, jak i tajemniczy klienci mogą połączyć się i osiągnąć swoje indywidualne cele.

MSPA dla Shopperów

Ze względu na swoją popularność wielu kupujących decyduje się na udział w konferencjach lub uzyskanie materiałów szkoleniowych z MSPA.

Uzyskanie certyfikatu od MSPA jest uznawane przez niektórych kupujących za cenny zasób, ponieważ pomaga im stać się lepszym kupującym poprzez instruktaż specjalistów od badań rynku.

MSPA sprzedaje różne poziomy certyfikacji, które można osiągnąć poprzez zakup kursu szkoleniowego z tajemniczymi zakupami DVD, a następnie test, który kupujący muszą przejść, aby uzyskać oficjalną certyfikację.

Jest to przykład tego, jak niektórzy kupujący decydują się kojarzyć ze sobą, dostosowując swoje szkolenie do znanego dostawcy. Dodatkowo, MSPA organizuje również konferencje na całym świecie zarówno dla firm, jak i kupujących.

Certyfikaty MSPA

Kupujący, którzy uzyskają certyfikację w ramach MSPA, nie pracują bezpośrednio dla MSPA.

Zamiast tego, podczas gdy mogą oni uzyskać materiały szkoleniowe lub certyfikaty od dostawcy, będą oni umieszczani jedynie w bazie danych kupujących.

System MSPA

Jeśli znajdujesz się w bazie danych MSPA, być może skontaktuje się z Tobą mniejszy dostawca lub firma, która powszechnie wykorzystuje tajemniczych kupujących do badania rynku.

MSPA wtedy, działa bardziej jak miejsce, w którym firmy i kupujący mogą się połączyć, a nie bezpośredni dostawca do klientów.

Kiedy MSPA łączy klienta bezpośrednio z klientem, klient jest objęty umową z firmą, a nie MSPA, ponieważ Mystery Shopping Provider zapewnił połączenie tylko dla tych dwóch w celu wymiany handlowej.

Najlepszym sposobem, aby myśleć o MSPA jako kupujący jest jako niesamowity zasób.

Mają usługi szkoleniowe, tablice ogłoszeń, które goszczą pracę i dyskusje, numery telefonów i lokalizacje wynajmu Mystery Shopping Providers, jak również inne informacje dla kupujących.

MSPA dla firm

Kilka przedsiębiorstw zwraca się do MSPA, ponieważ zapewnia on doskonałe zasoby w zakresie badań rynkowych.

Firmy członkowskie MSPA mają dostęp do narzędzi badania rynku, takich jak lista kupujących, jak również pomoc w organizowaniu danych przychodzących od kupujących.

W rzeczywistości dla przedsiębiorstw, MSPA działa jako dostawca kupujących, ale bardziej jak firma zajmująca się badaniami rynku.

Pomagają one firmom określić, gdzie ich usługi są w potrzebie i pomagają im nakreślić cele ich tajemniczych zakupów.

MSPA pomaga firmom członkowskim poprawić obszary ich działalności, łącząc je z dostawcami tajemniczych zakupów i szkoląc je w zakresie tego, w jaki sposób tajemnicze zakupy mogą przynieść korzyści ich działalności.

Rate this post
Poprzedni artykułCo to jest CRM?
Następny artykułCzym jest inflacja i jakie ma znaczenie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj