Przesyłki kurierskie dla sklepów internetowych

Na rynku usług kurierskich funkcjonuje obecnie kilka dużych firm o zasięgu międzynarodowym. Z jednej strony wpływa to na wzrost konkurencyjności ofert, z drugiej sprawia, że wybór tej najlepszej, nie jest taki łatwy. Musimy bowiem przeanalizować wiele różnego rodzaju aspektów współpracy, aby wybrać takie usługi kurierskie, które będą do nas najlepiej dopasowane. Jak można to zrobić w prosty i szybki sposób?

Naprawdę tanie przesyłki kurierskie – jak je znaleźć?

Porównanie cen wysyłek wszystkich firm kurierskich może zająć sporo czasu. Trwa to jeszcze dłużej, jeśli jako sklep internetowy wysyłamy paczki o różnych gabarytach i ciężarze. W takiej sytuacji mogą być konieczne dopłaty, które także musimy wliczyć w koszt wysyłki, jaki będzie widniał przy danym produkcie.

Przeanalizowanie wszystkich ofert może być zatem naprawdę czasochłonne. Nie musimy jednak robić tego ręcznie, wchodząc na stronę każdej firmy kurierskiej z osobna. Pomocne będą w takiej sytuacji specjalne platformy, takie jak Parcel ABC, które automatycznie wskażą firmy kurierskie z najtańszą ofertą. Co najważniejsze, z powyższej platformy możemy korzystać bez konieczności podpisywania umów. Dodatkowo tani kurier, jakiego tam znajdziemy, to nie wszystko! Bo platforma ma do zaoferowania dużo więcej!

Parcel ABC – wyszukaj, wysyłaj, monitoruj!

Większość sklepów internetowych oferuje swoim klientom wysyłkę za granicę. Jeśli jakiś tego nie robi, ponieważ ma obawy właśnie co do wyboru kuriera, to Parcel ABC jest doskonałym sposobem na wprowadzenie wysyłki zagranicznej i na tanie przesyłki kurierskie międzynarodowe. Dlaczego?

Firma ta oferuje międzynarodowe usługi kurierskie polegające na wyszukiwaniu tanich i szybkich tras kurierskich, poprzez monitorowanie wolnych przestrzeni dostępnych u najbardziej cenionych przewoźników, takich jak DPD, TNT, DHL, FedEx, GLS, InPost, Venipak, ASM czy UPS. Pozwala to na optymalizacje kosztów i czasu wysyłki zakupionych w sklepie przedmiotów, nawet do tak odległych krajów, jak USA.

Poza tym Parcel ABC oferuje zarówno tanie przesyłki kurierskie, jak i możliwość śledzenia paczki w czasie rzeczywistym z panelu klienta. Poza tym możemy w łatwy sposób dodatkowo ubezpieczyć wysyłany towar, jeśli jest szczególnie cenny. Tym samym skorzystanie z tego typu rozwiązania jest nie tylko korzystne, ale również bardzo proste. Wszystko odbywa się za pośrednictwem Internetu w wygodny i szybki sposób.

Rate this post
Poprzedni artykułJakie są wymagania RODO które należy spełnić w procesie przechowywania dokumentów
Następny artykułWsparcie brokera ubezpieczeniowego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj