Wynajem ładowarki teleskopowej – czy to się opłaca?

Wielu przedsiębiorców przed rozpoczęciem inwestycji staje przed dylematem wyboru sposobu finansowania maszyny. Powstaje wtedy pytanie – czy lepiej zdecydować na zakup sprzętu, czy może go wypożyczyć? Jeśli zależy nam na oszczędności, to wynajem wydaje się być bardzo ciekawym rozwiązaniem.

Zalety wynajmu maszyny od renomowanego dostawcy

Kwestia oszczędności jest jasna – wypożyczając sprzęt odchodzi nam wiele kosztów, na które jesteśmy skazani w przypadku zakupu maszyny na własność. Po pierwsze, nie ponosimy wydatków związanych z wyłożeniem całkowitej sumy potrzebnej na kupno. Po drugie, nie interesują nas kwoty, które trzeba wydać na eksploatację. I wreszcie po trzecie, sięgamy do portfela tylko wtedy, gdy używamy urządzenia. Oszczędność nie jest jednak jedynym plusem wynajmu. Dodatkowo po stronie zalet należy dopisać:

  • dużą dostępność wyspecjalizowanego sprzętu w ofertach uznanych dostawców podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych,
  • fachowe wsparcie z zakresu naprawy i konserwacji maszyn (nierzadko firmy zajmujące się wynajmem posiadają mobilny serwis, który działa na terenie całego kraju),
  • mniejszą liczbę obowiązków po stronie wynajmującego (np. związanych z certyfikowaniem oraz wykonywaniem badań UDT).

Chcesz wynająć wydajną ładowarkę teleskopową? Sprawdź zatem ofertę RIWAL!

Riwal to holenderska firma, która w Polsce działa od 2008 roku. Głównym celem przedsiębiorstwa jest dostarczanie klientom najlepszego sprzętu oraz poszerzanie wiedzy wśród operatorów maszyn ciężkich (w ofercie RIWAL znajdują się m.in. szkolenia UDT oraz IPAF). Aktualna flota, prócz wyspecjalizowanych podestów roboczych, obejmuje także wydajne ładowarki teleskopowe oraz obrotowe z najwyższej półki, takich marek jak JLG i Magni – https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/ladowarki-teleskopowe.

Jeśli szukasz urządzenia uniwersalnego, które sprawdzi się w najcięższych warunkach, podniesie to co ciężkie i dotrze do trudno dostępnych miejsc, to ładowarka teleskopowa od RIWAL będzie strzałem w przysłowiową „dziesiątkę”!

Rate this post
Poprzedni artykułPrzedsiębiorcze kobiety
Następny artykułAgencja brandingowa a agencja reklamowa. Czym różni się ich działalność?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj